Lajmet e fundit

9/18/2014 4:53:19 PM

Lamtumirė Kiēo Fotiadhi !

Nė njė nga hollet e Radio Tiranės, ku u vendos arkivoli me trupin e tė ndjerit, u zhvilluan homazhe nė nderim tė figurės sė dashur pėr publikun

reklama     Radio

9/18/2014 4:42:58 PM

Ministria udhėzon pėr taksėn

Aeroporti duhet tė llogarisė shumėn qė do tė paguh

9/18/2014 4:37:00 PM

OSBE e shqetėsuar pėr gazetarėt

Ėshtė absolutisht e papranueshme qė gazetarėt t’i

9/18/2014 4:32:57 PM

Seminar per tregun e energjise

Pėr dy ditė mė radhė, nė kėtė konferencė do tė dis

Ujesjellesit fshat Shkoder

Aktualitet

''Gjuha Blu'', s'ka asnjė rrezik
9/18/2014 4:02:46 PM

Takim pėr grupin e integrimit
9/18/2014 3:48:11 PM

Elbasan, qyteti pa landfill
9/18/2014 3:10:20 PM

Akuzohej pėr vrasje, esktradohet
9/18/2014 2:30:39 PM

Forca e fqinjėsisė sė mirė
9/18/2014 12:24:50 PM

Sport

Champions League, pėrmbledhje
9/17/2014 9:54:33 AM

Dėnohet Vllaznia. Klubi kundėr
9/13/2014 6:32:50 PM

Incident nė ''Loro Boriēi''
9/11/2014 7:58:04 PM

Gati gjysmėfinalistėt e Botėrorit
9/11/2014 10:03:30 AM

Tirana? Ndeshja e rradhes
9/11/2014 9:24:29 AM

Eksluzive

Video e plotė e intervistės
8/21/2014 8:43:10 AM

VIKTIMAT NUK JANĖ FAJTORE !
8/20/2014 10:10:16 PM

NJĖ MESAZH SHOQĖRISĖ
8/19/2014 7:38:32 AM

KORRUPSIONI ? HETONI TĖ RINJTĖ
8/12/2014 1:53:06 PM

NGA HARTA TEK QYTETARĖT
8/9/2014 4:18:49 PM

Ekonomi

Ministria udhėzon pėr taksėn
9/18/2014 4:42:58 PM

Shtyhet mbledhja pėr punėsimin
9/17/2014 4:00:18 PM

Mblodhėm mė tepėr taksa
9/17/2014 3:41:29 PM

Energjia, sfida e sė ardhmes
9/17/2014 3:30:03 PM

Swift Albania 2014
9/17/2014 2:48:16 PM

Kosovė

Jahjaga takon subjektet politike
9/18/2014 4:48:55 PM

OSBE e shqetėsuar pėr gazetarėt
9/18/2014 4:37:00 PM

Seminar per tregun e energjise
9/18/2014 4:32:57 PM

Sulmohen gazetarėt e BBC nė Rusi
9/18/2014 4:31:06 PM

Qeverine e vendosim ne
9/18/2014 2:35:21 PM

Analiza

Ekoturistizmi i Shebenikut
9/17/2014 5:30:42 PM

Ja si bėhen skllevėrit
9/17/2014 4:03:12 PM

BE dhe referendumi ne Skoci
9/16/2014 5:47:08 PM

Drejtorja e arsimit dha dorėheqjen
9/13/2014 12:15:10 PM

Ja si do tė zgjidhen hallet e BEsė
9/11/2014 9:50:28 AM

Botė

E majta europiane takon papen
9/18/2014 4:55:11 PM

OSBE rrit personelin nė Ukrainė
9/18/2014 4:38:53 PM

Arrestohen 32 trafikante droge
9/18/2014 1:48:57 PM

Skocia ėshtė mė afėr JOsė
9/17/2014 2:35:20 PM

Moska, NATO nxit forcėn
9/17/2014 2:25:49 PM

Kulturė

Lamtumirė Kiēo Fotiadhi !
9/18/2014 4:53:19 PM

Kėrkesė pėr shėnjtėrim Vatikanit
9/17/2014 4:25:06 PM

Kthehet James Bond
9/17/2014 2:42:01 PM

Tani radha e korēės
9/16/2014 5:45:19 PM

Pėr vizitėn e Papa Franēeskut
9/16/2014 3:31:24 PM

Gossip

Kate Moss fiton gjithnje me shume
8/10/2014 1:27:16 PM

Baba pėr herė tė dytė
7/25/2014 2:29:22 PM

Kate Middleton sėrish shtatzėnė
7/18/2014 3:01:09 PM

Fantastikė dhe tė ēutishme
6/28/2014 2:12:03 PM

Kirurgjia plastike si aksidentet
5/23/2014 9:16:16 AM